Doručení nad 500Kč ZDARMA na pobočky Zásilkovny, až k Vám domů nad 1000Kč / 1500Kč. Odesíláme do druhého dne, vše skladem! Sortiment každý den rozšiřujeme, stáhněte si naše vouchery a novinky!

Zachovat hygienu, klid, opatrnost a podpořit imunitu

Jak si zachovat imunitu v dnešní napjaté době?
 
Původně jsme Vám chtěli psát o Fairtrade kávách a čokoládách v naší nabídce... jenže, není na to asi úplně vhodný okamžik. Všichni řešíme, jak si zachovat zdraví a neskončit v nemocnici. Rádi bychom Vám tak dali pár tipů:
 
* důkladná hygiena - dezinfekce rukou, obličeje, úklidy povrchů a prostor
 
* ven mimo civilizaci - pokud chcete ven a těžko vydržíte mezi čtyřmi stěnami, vezměte auto a popojeďte za město - v lese a na louce virus nepotkáte a nadechnete se čerstvého vzduchu. Jděte prostě tam, kde nebudou lidi a kde můžete vaší pokožce dopřát trochu sluníčka, které je důležité pro tvorbu vitamínu D a imunitu. Nadýchejte se, uvolněte myšlenky, nevíme, co nás čeká! Pohyb venku taky dobře působí proti stresu - osobně vyzkoušeno :-) Jestli jste se dosud neotužovali, tak teď už to asi nestihnete - ale na procházku do přírody můžete jít vždy. Vyhýbejte se místům s větší koncentrací lidí a především uzavřeným prostorům.
 
* vitamíny a nutrienty - více než kdy jindy je důležité podpořit zdraví přísunem čerstvého ovoce, zeleniny, vyvarovat se cigaret, cukru a dalších látek, které snižují naší imunitu a tedy odolnost proti virovým onemocněním. Důkladně je omývejte!
 
* doplňky stravy - je řada zdraví prospěšných látek, které podporují lidskou imunitu. Nyní je to potřeba více než kdy jindy. Než dát pár stovek za dvě lahve alkoholu, objednejte si raději třeba výrobky s extraktem ze severské houby chaga nebo další doplňky stravy a superfoods obsahující řadu nutrientů důležitých pro uchování imunity.
 
* když kafe, tak můžete vyzkoušet některé zdravotní kafe - kávy jsou výborné samy o sobě, ale mají také cenné extrakty z reishi, chagy nebo korálovce, které mají určité zdravotní účinky (o kterých EU zakazuje psát, ale ve skandinávské a ruské medicíně se tak používají stovky let...)
 
Zachovejte také klidnou hlavu. Nebezpečnou virovou nákazu nelze podceňovat, proto apelujeme na zodpovědné jednání, ale také na zachování klidu. 
 
Objednávky přijaté do pondělních 12h odesíláme Zásilkovnou, PPL nebo Českou poštou ještě v pondělí. 
 
Přejeme příjemný zbytek neděle